Filo Takip

Filo Takip

FİLO TAKİP= YİĞİT ARAÇ TAKİP ile siz filo yöneticileri geliştirmiş olduğumuz raporlamalar sayeside 365 gün 24 saat daimi konrol altında tutabilir. filo yönetiminizi sayemizde kolay ve kullanışlı,basit hale getirerek siz özel müşteri lerimizin kullanıma sunmaktayız.
Filo araçlarınızın gün içinde yaptığı aktivite bilgilerini tek bir ekran üzerinden takip edebilir ve geçmişe dönük raporlar halinde alabilirsiniz. Bu sayede filo yönetim avantajları sürekli olarak izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Filo takip sistemleri ile araç filolarınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilir ve izleyebilirsiniz. yiğit araç takip Filo yönetim sistemleri özellikle araç filolarına sahip olan işletmelere yönelik özel çözümler ile araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetmelerine olanak sağlamaktadır. Filo yönetim sistemlerini yiğit araç araç takip filo kontrollerini sağlayarak işletmelere verim kazandırmaktadır.
Sokak detayında sayısal haritalar üzerinden araçlarınızın anlık takibi ve saniye saniye hız, adres, kontak durumu, yön ve mesafe bilgilerini 7 gün 24 saat kontrolünüzde tuta bilir geriye dönük raporlarınızıda AY GÜN VE SAAT olarak alabilirsiniz.
Yiğit araç takip mobil teknolojileri üretmek amacıyla Türkiye’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Özellikle araç takip sistemleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile , Türkiye de yaygın satış ve satış sonrası ağı ile ülkemizde kendi alanında pazarda öncü firmadır.

shadow