Rent a Car Çözümleri

RENT A CAR YİĞİT ARAÇ TAKİP VE RENT A CAR ÇÖZÜMLERİ

YİĞİT ARAÇ TAKİP ile Araçların çalınması ve istenmeyen durumlarda araca uzaktan müdahale edilebilmesini sağlar. Rent a car yiğit araç takip sistemi veya kiralık araç takip sistemi ürünlerimizin özellikleri arasındadır. Ani durumlarda kullanıcılar sistem üzerinden araçların motorlarını uzaktan durdurabilirler. Uzaktan motor blokaj özelliği ile araçların güvenliğini sağlayarak araca ani müdahale imkanı sağlanmaktadır.
Bataryalı Rent a Car yiğit Araç Takip Sistemi ürünü ile araç takip cihazı ürünlerinin enerji beslemelerinin kesilmesi durumunda sistem üzerinden bilgi alışverişi devam etmektedir. Enerji kesilmesi durumunda SMS veya Email ile sistem üzerinden bilgi alınabilir.
Rent a car yiğit Araç Takip Sistemi ile araçlarınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araçlarınızın yaptığı günlük kilometre bilgisi, araç sürücü kullanım davranışları gibi birçok bilgiye rent a car yiğit araç takip sistemi ile anlık olarak takip edebilir geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile raporlar alabilirsiniz.
Ekonomik fiyatları ile rent a car yiğit araç takip sistemi araçlarınızın güvenliğini sağlar, araç sürücü davranışlarını analiz edebilmenize olanak vermektedir. Küçük maliyetlerle araçlarınızın güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz.
Rent a Car yiğit Araç Takip Sistemi ayrıca mobil tabanlı online erişim desteği ile yetkili kullanıcılar cep telefonlarını kullanarak cihazdan gelen konum ve diğer anlık ulaşabilir anlık izleyebilirler.gerektiğinde motoru durdura bilme yetkisine sahiptir.
Rent a Car yiğit araç takip mobil teknolojileri üretmek amacıyla Türkiye’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Özellikle araç takip sistemleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile , Türkiye de yaygın satış ve satış sonrası ağı ile ülkemizde kendi alanında pazarda öncü firmadır.

shadow